KALKINMA AJANSLARI VE KOSGEB İLE YÜRÜTTÜĞÜMÜZ PROJELERİMİZ..

(Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı) mali desteği ile tamamlamış olduğumuz ‘E-pasta’ projemizde yaptığımız çalışmalarla size bir tık kadar yakın olmayı amaçladık. İnternet sitemiz üzerinde seçtiğiniz herhangi bir ürünümüzü 2 saat içinde kapınıza kadar getiriyoruz. Böylece her an sizlerin yanında olmayı ve mutluluğunuzu paylaşmayı istiyoruz.

kosgeb-unpa
bebka-unpa

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) mali desteği ile 2011 yılının Mayıs ayında başladığımız ‘Un-Pa Pastaneleri Ar-Ge Laboratuvarı Kurulum’ projesi kapsamında kurulan Ar-Ge mutfağımız yeni tatlar geliştirmek ve müşteri beğenisine sunmak amacıyla çalışmalarına başlamıştır. Yine bu proje dahilinde kurulmuş olan Ar-Ge laboratuvarımızda da hem mevcut hem de yeni geliştirdiğimiz ürünlerin Türk Gıda Kodeksi’ne uygunluğunu kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerle kontrol ederek size ve sevdiklerinize daha güvenli gıda sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Projelerinizi Hayata Geçirelim..

Özel ve hayata geçmesini beklediğiniz projeleriniz için size destek olalım..laboratuvarlarımızı ve tecrübemizi kullanın..

formu ve fikrinizin konusunu paylaşın size dönüş yapalım…

unpa kekler (Medium)